25. 5. 2017

VIDEO: Nejlepší momenty Evropského poháru

Pot a slzy, ale i nadšení a radost. To vše byl Evropský pohár v chůzi v Poděbrdech, plný emocí a silných okamžiků. Kdo přišel, nelitoval. Děkujeme všem, co se na organizaci tohoto chodeckého svátku podíleli. Bez vás by atletika nebyla tím, čím je. DĚKUJEME!

Přečíst
24. 5. 2017

Poděbrady připravily bohatý program pro fanoušky

V rámci 12. ročníku Evropského poháru v chůzi se v Poděbradech snad nikdo nenudil. Organizátoři připravili i pro ty nejmenší bohatý doprovodný program ve fanzóně v lázeňském parku. Vedoucí projektu, Nikola Samková, chválí aktivitu dětí i velkou návštěvnost, která předčila očekávání.

Přečíst
22. 5. 2017

VIDEO: Poděbrady hostily atletický svátek

V Poděbradech proběhl o víkendu Evropský pohár v chůzi. Po nezapomenutelném zahajovacím ceremoniálu byla, kromě závodů, na kolonádě připravena pro fanoušky i fanzóna, kde bylo spoustu zábavného programu pro děti i dospělé. Podívejte se na sestřih toho nejlepšího z celého víkendu

Přečíst
21. 5. 2017

Palmisanová vítězí na 20 km, mezi juniorkami Smerdovová

Hned od začátku závodu žen na 20 kilometrů se dostala do čela favorizovaná Italka Antonella Palmisanová a její tempo neakceptovala žádná ze soupeřek. Na pátém kilometru činil její náskok na zbytek startovního pole čtrnáct vteřin a v polovině závodu měla ke svému dobru už téměř půl minuty na pětičlennou stíhací skupinu, ve které byly aktivní hlavně portugalské závodnice.

Přečíst
21. 5. 2017

Linke potvrdil svou nadvládu nad Poděbrady

Nejnabitější startovní listinu měl závod na 20 kilometrů mužů. V Jeho úvodu udávali střídavě tempo zkušený Francouz Kevin Campion a mladý Brit Callum Wilkinson. První pětkou procházela společně desetičlenná skupinka, ve které nechyběl žádný z favoritů.

Přečíst
21. 5. 2017

VIDEO rozhovory

Videa a video rozhovory z 12. ročníku Evropského poháru v chůzi v Poděbradech (21. května 2017).

Přečíst
21. 5. 2017

Na padesátce nejlepší ukrajinští chodci, na desítce Köpp

Evropský pohár v Poděbradech zná první medailisty v chůzi na 50 km mužů a v závodu juniorů na 10 km. Německý reprezentant Leo Köpp obhájil vítězství z dubna mezi juniory a ukrajinské duo Banzeruk – Hlavan bralo první a druhé místo na nejdelší trati.

Přečíst
20. 5. 2017

Den do závodu - veterání a mládež už závodili

V sobotu 20. května již vrcholí přípravy na nedělní závod Evropského poháru v chůzi v Poděbradech. Lázeňský okruh již otestovali veteráni i závodníci do 18 let.

Přečíst
20. 5. 2017

Startovky, výsledky, časový pořad

Zde najdete startovní listiny, odkazy na výsledky i časový pořad hlavních nedělních závodů juniorů, mužů a žen.

Přečíst
20. 5. 2017

Zahájení přihlížel král Jiří a zazpíval i Freddie

12. ročník Evropského poháru byl slavnostně zahájen. Na lázeňské kolonádě v Poděbradech přihlíželo svižnému hodinovému programu několik stovek diváků.

Přečíst
Archiv novinek:

Instituce

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři